OnLine TV

Televize do vašeho počítače nebo tabletu
Všem zákazníkům s optickými tarify nyní nabízíme možnost sledovat více než 35 českých a slovenských televizních programů na svém počítači nebo notebooku.
Služba OnLine TV je poskytována zcela zdarma a umožní Vám v dostatečné kvalitě nahradit další domácí televizor.

Jak spustit Online TV na počítači
Ke spuštění služby OnLine TV se musíte nejdříve přihlásit.

  • Přihlaste se do Vašeho účtu zde
  • Klikněte na Zaslat autorizovaný požadavek (uživatelské rozhraní první stránka dole)
  • Do políčka nadpis napište online tv
  • Do políčka text napište online tv
  • Klikněte na tlačítko odeslat.
  • O úspěšné registraci budete vyrozumněni emailem. (registrace, provedená v pracovní dny, bude funkční do 24 hod od zadání požadavku)

Pro sledování OnLine TV na počítači zadejte v prohlížeči adresu www.online-televize.cz.

Pro sledování OnLine TV na počítači budete potřebovat internetový prohlížeč. Podporované operační systémy vašich zařízení jsou Windows 7 a vyšší.
Podporované internetové prohlížeče:
Mozilla Firefox verze 64.0 + novější
Opera 57.0 + novější
Google Chrome 71.0 + novější
Safari
Internetový prohlížeč musí umět pracovat s HTML5. Pozor: služba nepodporuje chytré televize, můžete ji sledovat pouze na PC, notebooku, tabletu a chytrém telefonu.

Jak spustit Online TV na Androidu nebo iOS
Služba je dostupná na adrese www.online-televize.cz.

Služba OnLine TV není zpoplatněna, nemá klasickou technickou podporu po telefonu.

Důležité upozornění!
OnLine TV využívá kapacitu Vaší internetové linky. Aby OnLine TV fungovala správně, neměly by být puštěny žádné jiné programy vytěžující internetovou linku, jako jsou například torrent downloadery či jiné programy na stahování dat. V případě potíží s OnLine TV nejdříve zkontrolujte, zda nemáte puštěny nějaké další programy vytěžující Vaší internetovou linku. V případě, že máte doma více počítačů využívajících internet ve stejný čas, pamatujte, že každý z těchto počítačů využívá Vaši linku a mohou tím ovlivnit sledování OnLine TV. V případě, že jste připojeni přes wi-fi router a OnLine TV se Vám seká či trhá, vyzkoušejte se připojit do routeru kabelem. Pokud problém přetrvává, zkuste PC restartovat a pokud ani to nepomůže, napište nám prostřednictvím autorizovaného požadavku. Máte-li tarif s měsíčním limitem přenesených dat, tzv. FUP, a dojde-li k překročení FUP, je pravděpodobné, že Vám OnLine TV nebude fungovat korektně.