Internet

Ceník se Vám ukáže po zadání adresy místa připojení.

1Vyplňte název obce pak klikněte na šipku dále

Robustní připojení k internetu bez časového a datového omezení. Naše přípojky nahrazují připojení analogovým, ISDN, GSM nebo ADSL modemem. Přípojka je výhodná nižší cenou, podstatně vyšší rychlostí, a neomezeným přenosem dat. Pro firemní zákazníky je významné to že v jejich  pracovní době dokážeme okamžitě reagovat na jejich požadavky.

Přípojka je zakončena ethernetovou zásuvkou 100 - 1000 MBit. Přípojku lze realizovat na území pokrytém naší sítí. Zákazník obdrží zdarma potřebný počet veřejných IP adres a do pronájmu zdarma výkonný router.  

Firemní tarify se vyznačují garantovanými přenosovými rychlostmi a garantovanou dobou servisního zásahu. Jde o symetrické přípojky vhodné pro VPN a kamerové systémy.
Samozřejmě můžete využít i tarifů pro domácnosti, jsou-li ve vaší lokalitě dostupné. 

Business tarify se vyznačují vyšší mírou garance a upřednostněním servisu před bytovými přípojkami a obecně individuálním přístupem ze strany podpory. Na vyžádání je možné domluvit i SLA garance.

Firemní tarify jsou tvořené přímo na míru tak aby jsme uspokojili různé nároky a požadavky firem.

 

 

Bezplatná WiFi síť pokrývá:


Název bezdrátové sítě je Free-WiFi-Valmez. Na síť se lze připojit bez nutnosti autentikace.
Přenosová rychlost 10/1 Mbits. IP adresa přiřazena automaticky od DHCP serveru.
Podporované standardy IEEE 802.11b a IEEE 802.11g.

Pro kvalitní sílu signálu je zapotřebí být co nejblíže v lokalitě pokryté signálem. Přibližná oblast pokrytí je zvýrazněna červeně.